تبلیغات
فرص الخیر

فرص الخیر
فرصت های نیک را غنیمت شمارید که مانند گذشتن ابرها می گذرند(امام علی (ع))
قالب وبلاگ
نویسندگان
بسم رب الشهدا
سلام علیکم جمیعا
در آخرین پستم در سال 90 گلایه کردم از اینکه اهداف سال 90 محقق نشده، حرفهایی زدم و به سختی هایی اشاره کردم، بعد از صحبتهای رهبری در صحن رضوی متوجه شدم که باید زاویه دیدم را اصلاح کنم. و بیشتر به نقاط قوت بپردازم. ابتدا قصد داشتم به طور کلی آن متن را حذف کنم اما بعد با یادآوری اینکه رهبری عزیز انقلاب هموراه بر حفظ روحیه پرسشگری و بررسی توأمان نقاط ضعف و قدرت تاکید داشته اند از حذف آن مطلب منصرف شدم. اما باید برای شمایی که به اینجا سر میزنید توضیح می دادم که نگاه و راه و هدف درست من اینجاست، و دعا می کنم که همواره همینجا بماند
من همواره از خدا خواسته ام که ولایتمداری برایم تنها شعار نباشد. و معتقدم که ولایتمداری تنها تبعیت نیست، بلکه فراتر از آن است. اگر میخواهی ولایتمدار باشی باید همواره حرف و نظر خودت را آماده اصلاح بدانی.باید از اعتراف به اشتباه نترسی. من اعتراف می کنم که موقع نوشتن متن قبلی اشتباه کردم که به نقاط قوت نپرداختم:)
والسلام علی من اتبع الهدی[ چهارشنبه 2 فروردین 1391 ] [ 11:33 ق.ظ ] [ رهرو شهدا ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


در میان رسم های عالم رهروی شهدا را برگزیده ام به امید شهادت
===========
فرص الخیر یعنی این:
حضرت ماه:
نكته اوّل مغتنم شمردن این فضا، جوانى، فراغت و نورانیّتى است كه بحمداللَّه در شما وجود دارد، و این فرصتْ پایه همه چیز است.
نكته دوم را كه باز مربوط به همین ویژگیهاست و باید به شما عزیزان عرض كنم، اغتنام فرصت براى كسب علم و مجهّز شدن به سلاح فكرى است. استعدادها نباید در این حوزه هدر برود.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
بحرین
EmamHadi