فرص الخیر
فرصت های نیک را غنیمت شمارید که مانند گذشتن ابرها می گذرند(امام علی (ع))
قالب وبلاگ
نویسندگان

هوالمحبوب
 
سلام بابا اکبر
از همین ابتدا بگویم : امیدوارم راضی باشید که به شما بابااکبر بگویم چون قلمم به چیز دیگری نمی رود زیرا که سایه پدری شهدا رو همیشه بر سر خودم حس کردم.
 
بابا اکبر ما نسل عجیبی هستیم..... چون زندگی متفاوتی داریم....... چون جنگ نگذاشت که بچگی کنیم ....چون از همان اول هم که موقع بمبارن عروسک به بغل به پناهگاه ها می دویدیم یاد گرفتیم که مرگی هم هست ... بابا اکبر یاد گرفتیم که شهادت سعادت است.......یاد گرفتیم............
 
اما این ها همه قبل از قد کشیدنمان بود مشکلات تازه از وقتی شروع شد که وارد مدرسه و دانشگاه و محل کار شدیم و دیدیم که بین دنیای ما و بقیه چه شکاف بزرگی هست. ما لحظه هایمان به یاد شهدا بهشتی بود و عده ای.......اوضاع ما همین بود و هست داشتیم در رخوت و انزوا فرو می رفتیم . کم کم داشت  برایمان عادی می شد این وضع . کم کم داشتیم به این فکر می کردیم که انگار باید کمی کوتاه آمد ! داشتند به ما خوراک فکری میخوراندند که ادبیات شما با ادبیات بابا اکبرها باید فرق کند . ما را نسل سوخته خطاب کردند . روزی هزار برچسب به ما می زدند . کم کم داشتیم به لاک دفاعی فرو می رفتیم   اما ناگهان  چیزی دراین بین تغییر کرد.......
 
یک پروانه متولد شد .نوعی اراده آهنین ظاهر شد ..... کسی که ادبیات غیرت مدیون نامش شد ... آزادمردی که به ما فهماند بهترین دفاع حمله است . نویسنده ای که قلمش قلمه زده شده بود از رگ بازوهای بریده ی عباس غیرت در قلمش موج می زد ... قلمش بوی "انقلاب اسلامی " می داد نه فقط " جمهوری اسلامی "
جوانمردی آمد برای اینکه حرف دل ما را بزند. ..... وقتی خیلی از ما به خون دل خوردن بسنده کردیم او نوشت از آقا، از شهدا و از ما و دلهای تنگ ما
 
شما او را خوب میشناسی بابا . جوهر قلمش خون پور گوهر توست ، و همگی ما ستاره های حضرت ماه مدیون او هستیم  اصلا همین اسم را هم او برای ما آفرید ستاره بودن برای حضرت ماه افتخاری است که بعد از سر زدن به قطعه 26 نصیب ماشد.
بابا جان ، آن دنیا در بهشت فخر بفروش . حق داری . کدام فرزند شهید اینگونه خوش درخشیده ؟ تنها حاجتت این بود که او حزب اللهی تربیت شود  . بیا و ببین . بیا و بیین که پسر رشیدت قافله سالار دلهای مالامال از عشق به ولایت شده .
ادبیات او ادبیات تو است بابا ، ادبیات انقلاب . ادبیات نور ، هر چند خفاش ها بدشان بیاید .
حرف دل همه ی ما از قلم بیرون میزند . ولو کره المشرکون .
او بود که به واژگانی که داشتند در بیابان غفلت پژمرده می شدند روح داد . بیا و بین بابا که پسرت هر کجا می رود فقط زیبایی می بیند . و این زیبایی بینی  را به اشتراک می گذارد  با ما در قطعه 26 .
بابا جان اما این روزها تیر و ترکش زیاد سر او میریزند .
می دانم که هوای او را داری . اما واسطه شو  بین ما و او . از جانب ما به او بگو
بچه ها تو را ای  پیشکسوت عرصه سایبر ،  از شر طعن دشمنان و حسد حاسدان اول به خدا و بعد به من  سپرده اند .
بابا جان نزد عباس که رفتی ، او را به حق رقیه اش قسم بده ، به حق دلتنگی های این نازدانه که عباس نگه دار علی اکبر آسید علی ما باشد
[ جمعه 5 شهریور 1389 ] [ 05:55 ب.ظ ] [ رهرو شهدا ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


در میان رسم های عالم رهروی شهدا را برگزیده ام به امید شهادت
===========
فرص الخیر یعنی این:
حضرت ماه:
نكته اوّل مغتنم شمردن این فضا، جوانى، فراغت و نورانیّتى است كه بحمداللَّه در شما وجود دارد، و این فرصتْ پایه همه چیز است.
نكته دوم را كه باز مربوط به همین ویژگیهاست و باید به شما عزیزان عرض كنم، اغتنام فرصت براى كسب علم و مجهّز شدن به سلاح فكرى است. استعدادها نباید در این حوزه هدر برود.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
بحرین
EmamHadi
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic