تبلیغات
فرص الخیر

فرص الخیر
فرصت های نیک را غنیمت شمارید که مانند گذشتن ابرها می گذرند(امام علی (ع))
قالب وبلاگ
نویسندگان
بسم رب الشهدا

تقویم را که ورق بزنی به امروز می رسی، به نهم دی ماه. نه دی تا 4 سال پیش روزی بود مثل همه روزها. اما سه سال است که نه دی برای خیلی ها حامل یک راز مهم است. رازی که چون گوشت محرم راز نباشد حتی اگر بارها این راز را در آن زمزمه کنند نخواهی فهمید.

ایران که کوفه نیست....


بدون شک برای شناخت نه دی باید به استاد و مراد و رهبر و راهبر رجوع کنی + که چنین فرمود:

مطمئن باشید که روز نهم دىِ امسال هم در تاریخ ماند؛ این هم یک روز متمایزى شد. شاید به یک معنا بشود گفت که در شرائط کنونى - که شرائط غبارآلودگىِ فضاست - این حرکت مردم اهمیت مضاعفى داشت؛ کار بزرگى بود. هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر میکند، دست خداى متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن على (علیه السّلام) را مى‌‌‌بیند. این کارها کارهائى نیست که با اراده‌‌‌‌ى امثال ما انجام بگیرد؛ این کار خداست، این دست قدرت الهى است؛ همان طور که امام در یک موقعیت حساسى - که من بارها این را نقل کرده‌‌‌‌ام - به بنده فرمودند: «من در تمام این مدت، دست قدرت الهى را در پشت این قضایا دیدم». درست دید آن مرد نافذِ بابصیرت، آن مرد خدا.
بیانات در دیدار مردم قم در سالگرد قیام نوزدهم دى ماه 19/10/1388 

نه دی روزی بود که یک ملت یا بهتر است بگویم یک امت، یکصدا عشق و ارادت و ایمان و باور خود را به ولایت نشان دادند. نه دی روزی بود که ما عشق به حسین(ع) را با شعار انی سلم لمن سالمکم خامنه ای فریاد زدیم. نه دی روزی بود که بزرگ شدیم. رشد کردیم؛ با حسین (ع) و یاران شهیدش تجدید بیعت کردیم و با ولی فقیه زمان عهد دوباره بستیم. نه دی فتح الفتوح ما بود. نه دی روزی بود که ما جوانها صاحب انقلابی شدیم که پدران و مادرانمان آن را بر بلندای تاریخ ثبت کرده بود. نه دی بدون شک یوم الله است. روزی که با دستانی خالی بر تمام دنیای کفر پیروز شدیم

یوم الله نه دی مبارکبرچسب ها: نه دی، حماسه نه دی، بیعت با حسین(ع)، ولایت پذیری،  
[ شنبه 9 دی 1391 ] [ 06:41 ب.ظ ] [ رهرو شهدا ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


در میان رسم های عالم رهروی شهدا را برگزیده ام به امید شهادت
===========
فرص الخیر یعنی این:
حضرت ماه:
نكته اوّل مغتنم شمردن این فضا، جوانى، فراغت و نورانیّتى است كه بحمداللَّه در شما وجود دارد، و این فرصتْ پایه همه چیز است.
نكته دوم را كه باز مربوط به همین ویژگیهاست و باید به شما عزیزان عرض كنم، اغتنام فرصت براى كسب علم و مجهّز شدن به سلاح فكرى است. استعدادها نباید در این حوزه هدر برود.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
بحرین
EmamHadi